REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy koncept butiku L'Occitane w Sadyba Best Mall

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 sty 2016 10:03
Nowy koncept butiku L'Occitane w Sadyba Best Mall
Loccitane w Galerii Mokotów
Nowy koncept butiku L'Occitane w Sadyba Best Mall
Nowy koncept butiku L'Occitane w Sadyba Best Mall

Firma Sestore będzie odpowiedzialna za kompleksową przebudowę jednego z butików francuskiej marki L'Occitane w Warszawie. Prace remontowo-modernizacyjne wystartują z początkiem lutego.

REKLAMA

Kontrakt obejmuje szeroki zakres prac związanych z modernizacją butiku znajdującego się w centrum Sadyba Best Mall, przy jednoczesnym utrzymaniu jego charakterystycznego stylu związanego z francuskim regionem - Prowansją.

- Istniejący lokal zostanie rozebrany praktycznie w całości, a na jego miejsce powstanie zupełnie nowy sklep. Prace ruszają w lutym i potrwają miesiąc. Chcemy, by na początku marca butik, w nowej odsłonie i w najnowszym koncepcie architektonicznym, mógł zostać otwarty dla klientów – mówi Tomasz Szatkowski, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Sestore.

To drugi projekt, który Sestore realizuje dla marki L'Occitane. W listopadzie 2015 roku ukończona została kompleksowa modernizacja butiku w warszawskiej Galerii Mokotów. Obecnie, prowadzone są także prace projektowe dotyczące dwóch kolejnych obiektów, w Katowicach oraz Krakowie.

Firma Sestore powstała w listopadzie 2014 roku jako spółka zależna Sescom, jest częścią Grupy Sescom. W minionym roku zrealizowała szereg inwestycji remontowych, instalacyjnych, a także inwestycyjnych na terenie całego kraju.

- Chcemy wspierać naszych klientów przez cały „cykl życia” ich obiektów. Także na etapie planowania inwestycji, projektowania oraz prac wykończeniowych, w czym specjalizuje się właśnie Sestore jako jedna z naszych spółek – mówi Sławomir Halbryt, prezes zarządu Grupy Sescom.

Sestore ma już na swoim koncie zrealizowane projekty m.in. dla Hotelu Savoy w Pradze, a także marek, takich jak Promod, Douglas, Mango, Tally Weijl czy Apart.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY