REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy koncept kina Helios w Olsztynie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lip 2014 13:06
Nowy koncept kina Helios w Olsztynie
Kino Helios w Olsztynie, kawiarnia
Nowy koncept kina Helios w Olsztynie
Nowy koncept kina Helios w Olsztynie
Nowy koncept kina Helios w Olsztynie

Kino Helios w olsztyńskiej Aurze zaczęło się zmieniać. W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas.

REKLAMA

Modernizacja, zmiana układu dzięki większej powierzchni oraz nowa aranżacja. Te wszystkie zmiany jeszcze w tym roku przejdzie 8-salowy multipleks zlokalizowany w olsztyńskim Centrum Handlowym Aura Centrum Olsztyna. 

W ciągu najbliższych 2 miesięcy multipleks przejdzie znaczącą modernizację, w wyniku której przeorganizowane i powiększone zostanie wejście do kina oraz linia kas. Zmieniona zostanie także aranżacja holu kinowego, barów oraz kawiarni. Helios, pamiętając o swoich najmłodszych widzach, myśli także o stworzeniu dla nich wyjątkowej miejsca - kącika zabaw, który byłby pierwszą tego rodzaju strefą w kinach należących do sieci Helios.

Helios jest pierwszym kinem wielosalowym, które powstało w Olsztynie i od tego czasu cieszy się nieustannym zainteresowaniem mieszkańców miasta.

- Jesteśmy nie tylko najpopularniejszym kinem w Olsztynie, ale także partnerem wielu lokalnych wydarzeń i projektów, które odbywają się w naszym kinie. Mieszkańcy Olsztyna chętnie spędzają u nas wolny czas o czym świadczy wysoka frekwencja. Postanowiliśmy więc z myślą o naszych widzach uatrakcyjnić nasze kino. W wyniku trwających prac Helios zyska więcej powierzchni oraz wyjątkowy kącik stworzony z myślą o najmłodszych. Ponadto zwiększona powierzchnia holu kinowego, baru i kawiarni zostanie oddana naszym widzom w zupełnie innej aranżacji. Przede wszystkim jednak podniesiemy standard kina - mówi Jacek Chełstowski, Dyrektor kina Helios w Olsztynie.

- Helios jest bardzo istotną częścią oferty Aury Centrum Olsztyna i dlatego gorąco popieramy pomysł jego rozbudowy i modernizacji. Dzięki temu satysfakcja klientów z przebywania w naszym Centrum zwiększy się jeszcze bardziej. Zmiany realizowane w Heliosie wynikają z pierwszej fazy modernizacji naszego Centrum, która była realizowana w ubiegłym roku. Pracujemy aktualnie nad planami dalszych udoskonaleń – mówi Rafał Lisak, Dyrektor Aury Centrum Olsztyna, Balmain Property Management.

Olsztyński Helios w ubiegłym roku zyskał światowej klasy fotele kinowe oraz nowe wykładziny na salach kinowych a już od kwietnia bieżącego roku dysponuje najnowszą technologią trójwymiarową 3D – o nazwie DepthQ, w której wykorzystywane są srebrne ekrany oraz okulary wielorazowego użytku kupowane przez widza na własność. 

Zmiany mają zakończyć się we wrześniu br.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY