Nowy, modny sklep w Warszawie - & Other StoriesPropertydesign.pl - 17-05-2016 13:26


& Other Stories ogłosiło otwarcie pierwszego sklepu w Warszawie. Salon będzie mieścił się w Galerii Mokotów.

- Warszawa tętni kreatywnością i jesteśmy urzeczeni stylem kobiet, które tu mieszkają. Czekamy z niecierpliwością, by spotkać się z tymi wszystkimi modnymi kobietami w naszym sklepie i wejść w interakcję z nimi podczas zakupów online - powiedział Samuel Fernström, Managing Director w & Other Stories.

Galeria Mokotów będzie lokalizacją dla pierwszego sklepu & Other Stories w Polsce. Otwarcie sklepu, znajdującego się na 1. piętrze centrum handlowego, nastąpi pod koniec 2016 roku – tuż przed sezonem świątecznym. Klienci sklepu, który zajmie powierzchnię 700 mkw. na jednym poziomie, znajdą tam niekończący się wybór stylowych akcesoriów, torebek, biżuterii, kosmetyków, butów oraz kolekcji odzieży damskiej w przystępnych cenach.

Za projekt odpowiada wewnętrzny dział marki, który swoje atelier ma w Sztokholmie. Projektanci marki odpowiadają za koncept nowego sklepu w Warszawie, a także za wiele innych, które już zostały otwarte, m.in. w Dublinie, Helsinkach, Los Angeles, Leeds, Malmo, Waszyngtonie, Manchesterze...

 

Marka & Other Stories powstała w marcu 2013 roku i oferuje kobietom szeroki wybór butów, torebek, akcesoriów, kosmetyków oraz odzieży. W atelier w Paryżu i Sztokholmie powstają różnorodne kolekcje mody damskiej i kosmetyków, projektowane z wielką dbałością o szczegóły i jakość w przystępnej cenie. Sklepy & Other Stories można znaleźć w Brukseli, Aarhus, Amsterdamie, Antwerpii, Barcelonie, Berlinie, Brukseli, Bolonii, Cagnes-sur-Mer, Kolonii, Kopenhadze, Frankfurcie, Ghent, Hamburgu, Londynie, Madrycie, Maladze, Milanie, Monachium, Nowym Jorku, Paryżu, Rzymie, Sztokholmie i Torino. W każdym z tych krajów działa również sklep online – stories.com, który obsługuje 12 krajów europejskich oraz USA.