REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy park handlowy w Płońsku wykonało PBM Lachendrowicz

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 lis 2014 09:15
Nowy park handlowy w Płońsku wykonało PBM Lachendrowicz
fot. Obiekt handlowo-usługowy Mila Park Handlowy w Płoński

29 listopada br. zostanie otwarty w Płońsku pierwszy nowoczesny obiekt handlowo-usługowy Mila Park Handlowy. Projekt budowlany parku przygotowało biuro architektoniczne M.Art Michał Szczęsny z Białegostoku. Generalnym wykonawcą jest firma PBM Lachendrowicz.

REKLAMA

Centrum zlokalizowane w rejonie ulic Warszawskiej, Rzemieślniczej i Podmiejskiej, w sąsiedztwie szybkiej trasy S7 z Warszawy do Gdańska, wraz z istniejącymi w bezpośrednim sąsiedztwie: Tesco, Biedronką, restauracją KFC drive-thru oraz stacją benzynową BP, zaproponuje największą ofertę handlową w regionie.

Skomercjalizowane zostało 99 proc. powierzchni obiektu. Znajdzie się w nim 13 sklepów a wśród najemców są między innymi takie marki jak CCC, Rossmann, RTV Euro AGD, Jysk, Martes Sport, KIK, Apteka Amica. Operatorem spożywczym projektu jest sieć Netto. Ofertę uzupełni 5 mniejszych punktów handlowo-usługowych (piekarnia, sklep mięsno-wędliniarski, salon prasowy, sklep z bielizną oraz salon komputerowy). Do wynajęcia pozostał ostatni lokal o powierzchni 50 mkw.

Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie 170 bezpłatnych miejsc parkingowych.

Planowana jest już realizacja II fazy projektu, która dodatkowo wzbogaci ofertę Centrum o kilka kolejnych sklepów.

Inwestorem obiektu jest City Star Sp. z o.o., spółka zależna firmy DURASAN S.A. – jednego z największych płońskich pracodawców, specjalizującego się w produkcji oraz imporcie artykułów wyposażenia domów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY