REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy projekt od Kuryłowicz & Associates wchodzi w ziemię

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 lis 2016 11:03
Nowy projekt od Kuryłowicz & Associates wchodzi w ziemię
Galeria Młociny
Nowy projekt od Kuryłowicz & Associates wchodzi w ziemię
Nowy projekt od Kuryłowicz & Associates wchodzi w ziemię

Ruszają prace przy budowie ścian szczelinowych pod Galerię Młociny w Warszawie. Wykonanie powierzono spółce wchodzącej w skład Grupy Erbud. Za projektem centrum stoją pracownie: Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor.

REKLAMA

 Na planowanych 220 tys. mkw. powierzchni całkowitej (około 70 tys. mkw. powierzchni najmu) klienci znajdą znane marki (łącznie około 220 lokali). Ofertę modową tworzą m.in. należące do Grupy Inditex Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius i Oysho, a także C&A, VAN GRAAF oraz H&M. Biżuterię i dodatki będzie można kupić w sklepach Apart, Bijou Brigitte, YES, Swatch, Briju i Zibi, a wnętrze wyposażyć w Zara Home i Mensa Home. W odpowiedzi na potrzeby mieszkańców Bielan powstanie 9-ekranowe kino CINEMA3D. Będą oni mogli poćwiczyć w Calypso Fitness Club, zaopatrzyć się w sprzęt i stroje sportowe w GO Sport i Martes Sport, a zjeść i odpocząć w jednej z kilkunastu restauracji i kawiarni. W Galerii Młociny będzie też sklep SMYK, a kierowcy będą mogli skorzystać z ponad 2 tys. miejsc parkingowych.

Galerię Młociny wyróżnia projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach architektonicznych – Autorskiej Pracowni Architektury Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Projekt Galerii Młociny jest także zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju, co potwierdza certyfikat BREEAM. Dwupiętrowy kompleks z czterema kondygnacjami handlowo-usługowymi został zaprojektowany tak, aby korzystać z walorów lokalizacji, w której będzie wybudowany. Dlatego w ramach inwestycji powstanie ogólnodostępna przestrzeń rekreacyjna z widokiem na Las Młociński. Latem będzie to strefa relaksu z ogródkami restauracyjnymi i infrastrukturą zachęcającą do uprawiania sportu (boiska, ścieżki do biegania), a zimą miejsce na pierwsze w Warszawie lodowisko na dachu. Wnętrze Galerii Młociny będzie urzekać przestronnością i ponadczasową elegancją, a jednocześnie zapewniać najemcom doskonałą ekspozycję ich oferty.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY