REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy Rynek w Jeleniej Górze z wiechą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lut 2015 15:31
Nowy Rynek w Jeleniej Górze z wiechą
Nowy Rynek w Jeleniej Górze, TK Development
Nowy Rynek w Jeleniej Górze z wiechą
Nowy Rynek w Jeleniej Górze z wiechą
Nowy Rynek w Jeleniej Górze z wiechą

Budowa CH Nowy Rynek wkroczyła w kolejną fazę. Zakończono właśnie stan surowy obiektu i zawieszono wiechę. Projektowanie prowadzi dr inż. Marek Gachowski z biura projektowego Arkus.

REKLAMA

Równolegle do procesu budowy TK Development prowadzi proces komercjalizacji, w wyniku którego w ostatnim czasie do grona najemców dołączyły takie marki jak: Monnari, Matras, czy debiutująca w Polsce sieć sportowa Sportisimo.

W gronie najemców Nowego Rynku znajdują się już m.in.: jedyne w mieście H&M, oraz grupa Inditex z markami Bershka i Stradivarius, Reserved, Carry, Cropp, House, Mohito, Sinsay, Monnarii, Pako Lorente, CCC, Deichmann, Rossmann, Świat Książki,  Home & You, Matras, Apart, Swiss, Briju, Grycan, Kolporter Bistro, Kebab, Cukiernia Jula. Branża elektroniczna reprezentowana będzie przez salon Media Expert. Operatorem spożywczym będzie supermarket Intermarche.

Łączna powierzchnia obiektu wyniesie 56 tys. mkw., z czego 24 tys. mkw. to powierzchnia najmu. Otwarcie inwestycji zaplanowano na październik 2015 roku.

Nowy Rynek powstaje w sercu Jeleniej Góry. Centralna lokalizacja zapewnia doskonały dostęp zarówno od strony ul. Jana Pawła II jak i od ul. Podwale. Nowy Rynek to wyróżniający się projekt również z uwagi na funkcję dworca autobusowego, pełniącego w Jeleniej Górze rolę istotnego środka komunikacji miejskiej i dalekobieżnej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY