REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy szyld Mery

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 paź 2016 13:54
Nowy szyld Mery
Mera Spa Hotel

Marriott International zawarł umowę z Vastint Poland, właścicielem Mera Spa Hotel w Sopocie, oraz Legend Hotels Poland, operatorem obiektu, w sprawie przekształcenia hotelu Mera Spa w Marriott Hotel. Otwarcie hotelu pod nową marką zaplanowano w połowie 2017 roku.

REKLAMA

Marriott Hotel powstanie w miejsce otwartego w maju 2012 r. Mera Spa Hotel w Sopocie. Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni 17 000 mkw. zostanie dostosowany do potrzeb i standardu nowej sieci. Część hotelowa wielofunkcyjnego kompleksu będzie oferować 145 pokoi, wśród których oprócz standardowych, romantycznych i rodzinnych pokoi znajduje się także pięć indywidualnie zaprojektowanych apartamentów.

Do dyspozycji gości będą oddane dwie restauracje, centrum konferencyjne oraz trzy kryte baseny, a także otwarty basen na dachu hotelu, z którego rozpościera się wyjątkowy widok na Morze Bałtyckie. Największą atrakcją kompleksu pozostanie strefa Wellness & SPA. SPA posiada 35 pokoi zabiegowych i gabinetów kosmetycznych, strefę relaksacyjną z takimi funkcjami jak sauny oraz wanny z hydromasażem.

Jako flagowa marka sieci Marriott International, Marriott Hotels jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych nazw w branży. Opierając się na związanej z marką długoletniej tradycji doskonałości w sztuce hotelarstwa, Marriott Hotels nieustannie unowocześnia swój styl i design, jak również oferuje innowacyjne podejście w zakresie świadczenia usług i zapewniania udogodnień dla swoich gosci. Marriott Hotels aspiruje do bycia wiodącą globalną marką premium hotel dla podróżnych wywodzących się z pokolenia X i Y. Z ponad 520 otwartych hoteli dzialajacych na całym świecie, marka Marriott Hotels jest również silnie obecna w Europie, gdzie działa już blisko jej 100 obiektów hotelowych. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY