Odkryj Mennica Legacy Tower przez gogle VRPropertydesign.pl - 24-02-2016 09:54


Jak będzie wyglądało przyszłe biuro w Mennica Legacy Tower? Zobaczymy je dzięki narzędziom wirtualnej rzeczywistości, aplikacji mobilnej oraz dedykowanemu showroomowi. Za przygotowanie rozwiązań technologicznych odpowiedzialna jest firma Workroom Technologies.

Nowoczesne technologie zapewniają doświadczenia, dzięki którym można lepiej poznać poszczególne elementy wieży i budynku zachodniego oraz pozwalają skuteczniej pracować nad szczegółami projektu. Uwzględnienie takich rozwiązań jak wirtualne spacery – zarówno przed budynkiem, w jego lobby czy po powierzchni biurowej – to jeden ze sposobów na ożywienie typowych wizualizacji i wieloaspektowe zobrazowanie klientom potencjału całej inwestycji.

Zainteresowani inwestycją Mennica Legacy Tower w Warszzawie mogą też skorzystać z mobilnej aplikacji, która zawiera kluczowe informacje o budynku, wirtualną makietę czy panoramiczne widoki powierzchni wspólnych i udogodnień dostępnych w obiekcie. Z kolei wirtualny spacer od najbliższej stacji metra idealnie ilustruje dogodną, centralną lokalizację, a trójwymiarowy widok miejskiego placu, który powstanie pomiędzy budynkami, urzeczywistnia jego rolę w istniejącej tkance miasta.

Wymienione rozwiązania przeznaczone do odkrywania Mennica Legacy Tower zostały przygotowane tak, aby można je było doświadczać zarówno poprzez gogle VR, aplikację mobilną na telefony i tablety, jak również na wielkoformatowym 80” ekranie w showroomie dedykowanym inwestycji. Ta pokazowa sala konferencyjna została zaaranżowana w biurze Golub GetHouse, z którego rozpościera się widok na teren inwestycji.

{youtube;8jPgx1lVc8c}

Za przygotowanie rozwiązań technologicznych dla Golub GetHouse odpowiedzialna jest firma Workroom Technologies.