REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Odświeżony design w hotelach Ibis. Pokój na każdą porę roku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 sty 2017 11:43
Odświeżony design w hotelach Ibis. Pokój na każdą porę roku
Fot. Accor Hotels

Sieć Ibis Budget przygotowała nowy design swoich pokoi. Firma postawiła na współczesny styl i komfort na najwyższym poziomie.

REKLAMA

Ibis Budget to marka sieci Accor działająca w segmencie hoteli niskobudżetowych. Mimo to firma chce przyciągnąć klientów nie tylko niską ceną. Pomóc ma nowy wygląd pokoi.

Najważniejszym elementem nowego designu jest łóżko. Do pokojów trafią nowe produkty pod zastrzeżoną marką Sweet Bed. Mają one gwarantować wysoki komfort oraz przestrzeń. Jednocześnie zoptymalizowano standardowy pokój, dzięki czemu goście mają do wykorzystania więcej miejsca.

Pokoje w hotelach Ibis zostaną przygotowane w jednym z czterech motywów. Blue Harmony ma odwoływać się do zimowego poranka, Green Harmony do wiosny, Red Harmony do długiej, letniej nocy, a Yellow Harmony - do jesiennych liści. To unikalne rozwiązanie w segmencie hoteli niskobudżetowych.

W tym momencie Ibis Budget posiada 561 hoteli w 17 krajach. Istnieje w nich ponad 53,2 tys. pokoi. Nowy design będzie stopniowo wdrażany w debiutujących hotelach. Pojawi się również w modernizowanych, już istniejących obiektach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY