REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Olivia Star: Biurowiec, który... kocha miasta

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 23 sie 2016 14:02
Olivia Star: Biurowiec, który... kocha miasta
Olivia Star

Na Olivia Star kończy się montowanie wiatrownic. To duże drewniane panele podnoszone hydrauliczne i mające zapewnić bezpieczeństwo na budowie. Ale to nie jedyne funkcje wiatrownic...

REKLAMA

Wraz z powstawaniem kolejnych pięter gdańskiego biurowca, wiatrownice również będą przesuwane do góry. Będą je zdobić napisy od strony Gdańska: Olivia Business Centre kocha Gdańsk, a od strony Gdyni: Olivia Business Centre kocha Gdynię.

Olivia Star będzie najwyższym budynkiem w północnej Polsce. Szczytowy punkt elewacji tego wysokościowca znajdzie się na wysokości 156 metrów, a łącznie z iglicami budynek osiągnie 180 metrów. Olivia Star stanie między biurowcami Olivia Four i Olivia Six, przy publicznym patio z zielenią i fontannami. Pod wieżowcem powstanie 3-kondygnacyjny parking podziemny.

Budynek będzie połączony z przeszklonym ogrodem zimowym, który został zaprojektowany jako miejsce pełne wydarzeń edukacyjnych i artystycznych.

Olivia Business Centre znajduje się w geograficznym centrum metropolii. Olivia Star ma łączyć całe Trójmiasto, a z jego ostatnich pięter rozciągać się będzie widok na całe Trójmiasto: Zatokę Gdańską, klify Gdyni, molo w Sopocie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY