REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Opal z 5 miejscem w Konkursie Wartości Marek Wielkopolski

  • Autor: Property Design
  • 15 sty 2014 13:53

Firma Opal specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu i montażu nowoczesnych elewacji uzyskała 5 miejsce w Konkursie Wartości Marek Wielkopolski. Jej wartość została oszacowana na ponad 14 mln zł. Rozpoznawalność jest duża.

REKLAMA

Firma Opal z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim- na życzenie Klienta - wykonuje konstrukcje, w budynkach użyteczności publicznej, biurowcach,obiektach handlowych, uczelniach oraz w obiektach prywatnych, a także opracowuje je zgodnie z przedłożonym projektem architektonicznym.

Nowoczesne elewacje i fasady potrzebują innowacyjnych rozwiązań, materiałów o najwyższej jakości i konkurencyjnej cenie, o wszechstronnych zastosowaniach i nienagannej estetyce.

Firma Opal w przeciągu 20 lat istnienia wykonała elewacje na kilkuset obiektach na terenie całego kraju. Do naszych realizacji między innymi należą: Audytorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Millennium Tower we Wrocławiu, Wolf Nullo w Warszawie, Polska Akademia Nauk w Warszawie, Dworzec PKP w Częstochowie, Centrum Handlowe „Ogrody” w Elblągu.

Podobał się artykuł? Podziel się!REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY