REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 cze 2014 12:50
Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę
Orange Office Park, Kraków
Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę
Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę
Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę
Orange Office Park: od Amsterdamu, przez Rotterdam, po Hagę

Najemcy Orange Office Parku będą mogli korzystać przez cały rok z przeszklonego, klimatyzowanego atrium – między innymi dostępna będzie możliwość zarezerwowania atrium na potrzeby organizacji dużych imprez firmowych. Korzystanie z tej nastrojowej przestrzeni umili też restauracja Olimp. Kompleks biurowy składać się będzie docelowo z trzech budynków, będą to: Amsterdam (I etap inwestycji), Rotterdam (II etap inwestycji) i Haga (III etap inwestycji).

REKLAMA

Wraz z nadchodzącą połową 2014 r. zbliża się termin ukończenia I etapu Orange Office Park’u (biurowiec Amsterdam). Równocześnie, II etap inwestycji (biurowiec Rotterdam) osiągnął stan surowy otwarty i biura znajdujące się w nim zostaną oddane do użytkowania pod koniec tego roku. Za kilka tygodni pierwsi najemcy przeniosą się do swojej nowej siedziby w kompleksie przy ulicy Klimeckiego 1 w Krakowie. O inwestycji pisaliśmy też w artykule "Po Amsterdamie czas na Rotterdam".

Wnętrza z "Amsterdamu"

W chwili obecnej prace wykończeniowe w biurach amerykańskiej firmy finansowej Brown Brothers and Harriman są już praktycznie zakończone – efekt robi duże wrażenie. Powstałe powierzchnie tworzą doskonałe środowisko pracy. Wykończenie sal konferencyjnych, gabinetów, kuchni, łazienek, sal typu „chill-out” zapewniają pracownikom idealne warunki do pracy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że okna o wysokim współczynniku izolacyjności akustycznej (obecne w całym budynku) doskonale tłumią hałas dochodzący z ruchliwej ulicy Powstańców Wielkopolskich.

Jeden z gigantów w produkcji papieru, globalna firma SAPPI poszła w kierunku tworzenia poczucia natury w swoich pomieszczeniach. Ściany są dekorowane tapetami przedstawiającymi piękne krajobrazy. W ciągu kilku sekund, pracownik może opuścić szwajcarskie Alpy i zagłębiać się w Waldeinsamkeit (w poczuciu bycia samemu w lesie).

Realizacja tak indywidualnych i tak dostosowanych do unikalnych potrzeb najemców aranżacji lokali jest możliwa dzięki bardzo pro aktywnej polityce wynajmującego, który oddaje na potrzeby swoich klientów zespół doświadczonych projektantów i wykonawców. Nie bez znaczenia jest też sam układ piętra, pozwalający na bardzo dużą swobodę w projektowaniu i realizacji biur. Zaletą Orange Office Parku jest możliwość łączenia pięter w kolejnych etapach – tak więc najemca wynajmujący lokal w I etapie może powiększyć go bezproblemowo o powierzchnię znajdującą się po sąsiedzku na tym samym piętrze w kolejnym, realizowanym budynku. We wrześniu tego roku rozpocznie się budowa III etapu (budynek Haga), którego oddanie jest planowane na koniec 2015 roku. Wraz z jego zakończeniem otworzy się możliwość połączenia lokali na tej samej kondygnacji we wszystkich trzech etapach w jeden lokal o metrażu około 6800 mkw. NLA na jednym poziomie. Daje to największe piętro biurowe w Krakowie i jedno z największych w całym kraju.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY