REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ostatnie dni przed Dekadą

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 mar 2017 09:15
Ostatnie dni przed Dekadą
Dekada Ciechanów

31 marca działalność rozpocznie centrum handlowe Dekada Ciechanów. To inwestycja stworzona przez Air Projekt i Atelier z Warszawy.

REKLAMA

Centrum handlowe w Ciechanowie to kolejna inwestycja Grupy Dekada, będącej inwestorem, deweloperem i zarządcą obiektów komercyjnych typu convenience. W gronie najemców Dekady znajdują się m.in.: Smyk, sklep z artykułami dla dzieci, salon sportowy Martes Sport, elektromarket RTV Euro AGD, drogeria Rossmann, kiosk Relay oraz Apteka.

Dekada Ciechanów to zintegrowane centrum handlowo-komunikacyjne. W budynku typu strip mall o powierzchni 2,2 tys. mkw. GLA będzie mieścić się 7 lokali handlowo-usługowych. Na dworcu znajdzie się 5 stanowisk autobusowych. Dekada Ciechanów usytuowana jest przy jednej z głównych arterii miasta, ul. Sienkiewicza. W promieniu 20 minut jazdy samochodem znajduje się ponad 90 tys. osób.

Projekt inwestycji wykonały biura architektoniczne z Warszawy: Air Projekt oraz Atelier. Realizacją zajmuje się nowosądecka firma eRSbet. Budowę koordynuje BOIG Project Management.

Dziesięć obiektów sieci pod wspólną nazwą Dekada działa już w Brodnicy, Grójcu, Krakowie,  Myślenicach, Nowym Targu, Olsztynie, Sieradzu, Skierniewicach, Żyrardowie i Malborku. Planowane są także inwestycje w Nysie oraz, razem z PKP, centra handlowo-komunikacyjne w Koninie i Mińsku Mazowieckim. Docelowo sieć Dekada ma obejmować co najmniej 20 obiektów w całej Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY