REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oto jury Property Design Awards 2018. Na zgłoszenia czekamy do 22 grudnia

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 18 gru 2017 11:30
Oto jury Property Design Awards 2018. Na zgłoszenia czekamy do 22 grudnia

Unikalne inwestycje, obiekty o wyjątkowej architekturze i przestrzenie pełne inspirującego designu - trwa III edycja prestiżowego konkursu Property Design Awards 2018, którego organizatorem jest Grupa PTWP, wydawca portali PropertyDesign.pl, PropertyNews.pl. Finał plebiscytu odbędzie się w trakcie wydarzenia 4 Design Days w Katowicach. Oto Jury Property Design Awards 2018, które wyłoni najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce.

REKLAMA

Formularz zgłoszeniowy on-line

Oto Jury, które wraz z Czytelnikami portali PropertyDesign.pl i PropertyNews.pl wyłoni najlepsze projekty oraz przestrzenie komercyjne i publiczne w Polsce:

  • Marcin Szczelina - Architecture Snob - Przewodniczący Jury

Krytyk i kurator architektury. Kurator projektów min.: Isla Polonia – Grupo Aranea; Industrial Art – OFF Festival, Archicooking. Współkurator Biennale EVENTO 2009 w Bordeaux. Autor projektów poświęconych kondycji współczesnej architektury: „Ex-Architekci”, „Pills”, „Polskie Karaoke” w ramach wystawy „Na Okrągło”. Asystent dyrektora Aarona Betskiego na XI Biennale Architektury w Wenecji. Autor licznych tekstów o współczesnej architekturze i sztuce. 

  • Giovanna Carnevali - Strelka KB

Giovanna Carnevali to włoska architekt i niezależna konsultantka. Dziedziny, w których się specjalizuje, to architektura współczesna i rozwój miast, dziedzictwo kulturowe i kuratorstwo, a także zarządzanie instytucjami zajmującymi się architekturą współczesną w Europie. Giovanna Carnevali obecnie pełni funkcję dyrektora ds. konkurencji w firmie Strelka KB, niezależnym przedsiębiorstwie zajmującym się doradztwem architektonicznym, które tworzy wizje miast przyszłości i stara się zapewnić światu lepsze jutro.

  • Ivan Blasi - Mies van der Rohe Award

Koordynator Nagrody imienia Miesa van der Rohe dla architektury europejskiej mająca podkreślać znaczenie wkładu europejskich architektów w rozwój nowych idei i technologii we współczesnym rozwoju urbanistycznym, przyznawana od 1987 roku co dwa lata za realizację ukończoną w ciągu dwóch poprzednich lat.

  • Oskar Zięta - Zieta Prozessdesign

Architekt, projektant procesów i prezes zarządu w Zieta Prozessdesign. Oskar Zięta uzyskał tytuł doktora na uniwersytecie ETH w Zurychu. Założone przez niego interdyscyplinarne studio projektowo-badawcze Zieta Prozessdesign zajmuje się rozwojem własnych, innowacyjnych technologii stabilizacji blachy, FiDU i 3+ oraz ich aplikacją w nowoczesnej architekturze, inżynierii i designie.

  • Robert Konieczny - KWK PROMES

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W 1996 roku uzyskał certyfikat New Jersey Institute of Technology. Szef biura KWK Promes powstałego w 1999 roku.  W 2012 roku został niezależnym ekspertem Fundacji Miesa van der Rohe.

  • Mariusz Ścisło – SARP


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY