REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Outlet pełen dobrego designu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 18 wrz 2016 09:03
Outlet pełen dobrego designu
Silesia Outlet

Kolejny outlet powstanie w Polsce. Inwestycję o nazwie Silesia Outlet przygotowuje pracownia IMB Asymetria z Krakowa.

REKLAMA

Na powierzchni blisko 20 tys. mkw. GLA znajdzie się ponad 120 salonów marek odzieżowych, obuwniczych i sportowych dostępnych zawsze co najmniej 30 proc.taniej niż w regularnych galeriach handlowych. Dla klientów Silesia Outlet zostanie przygotowanych blisko 950 miejsc parkingowych.

Outlet zlokalizowany będzie w Gliwicach bezpośrednio przy autostradzie A4 Kraków-Wrocław (węzeł Gliwice- Bojków). Na terenie parku handlowego z supermarketem Auchan i sklepem budowlano-dekoracyjnym Leroy - Merlin.

- Wielkość outletu została dopasowana do potrzeba rynku, przygotowaliśmy atrakcyjna dla najemców propozycje powierzchni handlowej zlokalizowanej na poziomie parteru z doskonała komunikacją i łatwym dostępem z parkingów obsługujących cała strefę handlową retail parku. Już po pierwszych kontaktach z najemcami widzimy spore zainteresowanie znanych sieciowych marek nie tyko z sektora odzieżowego ale również sportowego, obuwniczego, bieliźnianego i gastronomicznego - mówi Ewa Ściubidło z BOIG, koordynator projektu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY