REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 sie 2016 15:45
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wroclaw biuro sprzedazy, fot. materiały prasowe OVO Wrocław
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka
OVO Wrocław gotowe – zobacz je od środka

Ma 9 kondygnacji i 25 metrów wysokości. Ten nowoczesny obiekt typu mixed use jest już gotowy. W oryginalnej bryle według koncepcji pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture mieści się wiele funkcji. Przedstawiamy przewodnik po OVO Wrocław.

REKLAMA

Futurystyczna wizja OVO Wrocław łączy apartamenty, biura i hotel DoubleTree by Hilton Wroclaw, jak również restaurację, kawiarnie, centrum fitness z basenem, spa oraz inne marki, których oferta będzie dostępna na zielonym patio.

– To kwintesencja miejskiego życia. Połączenie różnych funkcji w tak nowoczesny sposób czyni OVO Wrocław obiektem unikatowym, nie tylko w skali Polski, lecz również Europy – mówi Shuckie Ovadiah, jeden z inwestorów i CEO OVO Wrocław.

Elementem koncepcji jest także pełna dostępność usług. Z oferty hotelu DoubleTree by Hilton będą mogli skorzystać zarówno goście hotelu, jak i mieszkańcy apartamentów czy właściciele biur OVO Wrocław. Do dyspozycji będzie również room service czy obsługa concierge’a.

- OVO Wrocław jest dowodem na to, że dobry projekt, lokalizacja oraz znakomicie dobrana oferta gwarantują sukces inwestycji – mówi Ron Ben Shahar, partner Angel Poland Group, jeden z inwestorów OVO Wrocław.

Piętra 4-7. Apartamenty i penthousy

Na najwyższym piętrze OVO Wrocław znajduje się 26 penthouse’ów. Każdy z nich ma przestronny taras – największy o powierzchni 250 mkw., a także panoramiczne (od podłogi do sufitu) okna. Na czwartym, piątym i szóstym piętrze znajduje się 168 apartamentów, o wysokości nawet do 3 m. W tej chwili mieszkańcy otrzymali klucze i rozpoczęli już wykańczanie pomieszczeń.

Piętro 3. Biura A+

Na tej kondygnacji są łącznie 23 lokale biurowe, łącznie 3850 mkw wysokiej klasy powierzchni. Wszystkie biura były na sprzedaż. Wiele z nich, z uwagi na standard A+ oraz prestiżowy adres, zostało kupionych w celach inwestycyjnych. Użytkownicy biur w OVO Wrocław mają dostęp do usług m.in. hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław, w tym możliwość korzystania z basenu, klubu fitness i spa, a także siedmiu sal konferencyjnych.

Piętra 1-2. Pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw

Na pierwszym i drugim piętrze znajdują się pokoje hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw – łącznie 189. Mogą przyjąć w sumie 400 gości. Najbardziej ekskluzywny apartament mierzy 113 mkw. Z jego okna goście mają piękny widok na park Słowackiego. Na drugim piętrze znajduje się również Executive Lounge oraz hotelowa siłownia.

Parter i otwarte patio

Charakterystycznym elementem OVO Wrocław jest wewnętrzne, ogólnodostępne zielone patio. Jest tu OVO Bar & Restaurant, do którego można wejść m.in. przez taras, jak również butiki, kawiarnie, steak house, wine bar i inne marki.

Po ścianie oddzielającej kompleks od gmachu Pocztu Głównej zaczyna wspinać się bluszcz.

– Patio będzie otwartym miejscem spotkań i wydarzeń kulturalnych. Dzięki niemu OVO Wrocław będzie dostępny dla wszystkich mieszkańców miasta. To miejsce interakcji społecznych, biznesowych i kulturalnych – dodaje Shuckie Ovadiah.Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY