REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Park Handlowy według projektu Detan już otwarty

  • Autor: propertydesign.pl
  • 31 mar 2014 09:26
Park Handlowy według projektu Detan już otwarty
Era Park Handlowy, fot. Mallson Polska
Park Handlowy według projektu Detan już otwarty

Era Park Handlowy w Radomsku - największe w regionie centrum handlowe zostało już oficjalnie otwarte. Projekt architektoniczny przygotowało kieleckie biuro architektoniczne Detan, które pracowało przy realizacji m.in. Galerii Echo w Kielcach.

REKLAMA

Kompleks usytuowany jest w ścisłym centrum miasta w sąsiedztwie dworców PKP i PKS oraz osiedli mieszkaniowych. To pierwszy tego rodzaju, nowoczesny obiekt handlowy w Radomsku i regionie. Inwestor obiektu przygotowuje realizację rozbudowy (II fazy) Era Park Handlowy w Radomsku w celu poszerzenia oferty dla klientów.

95% powierzchni najmu całego projektu (8.500 mkw.) zostało już wynajęte. Wśród najemców Era Park Handlowy znajdują się market spożywczy LIDL oraz sklepy sieciowe znanych polskich i zagranicznych marek. Dla klientów dostępnych jest 300 miejsc parkingowych.

Powstanie centrum Era Park Handlowy, powiązane jest również z inwestycjami w infrastrukturę komunikacyjną, która umożliwi łatwe i szybkie dotarcie do obiektu z różnych stron miasta, w tym ze Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Wkrótce w bezpośrednim sąsiedztwie centrum handlowego zrealizowana zostanie przebudowa jedynego w mieście tunelu przebiegającego pod torami kolejowymi, pozwalającego na szybką i bezkolizyjną komunikację z jednej części miasta do drugiej.

Inwestorem Era Park Handlowy jest firma BW Logistyka posiadająca doświadczenie w realizacji m.in. nieruchomości komercyjnych oraz centrów logistycznych. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Inkomet - generalny wykonawca obiektów handlowych oraz przemysłowych. Za koncepcję komercyjną oraz wynajem obiektu odpowiada firma Mallson Polska, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze inwestycji komercyjnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY