REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Park rozrywki inny niż wszystkie, bo ekologiczny

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 10 cze 2016 15:15
Park rozrywki inny niż wszystkie, bo ekologiczny
fot. materiały prasowe
Park rozrywki inny niż wszystkie, bo ekologiczny
Park rozrywki inny niż wszystkie, bo ekologiczny
Park rozrywki inny niż wszystkie, bo ekologiczny

Już w lipcu br. dotychczasowy Park Radości zlokalizowany przy bielskim Gemini Park zmieni się w "Eko Park – W dechę" o powierzchni blisko 5 tys. mkw. Będzie to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, łączące dbałość i edukację ekologiczną z oryginalnymi elementami rekreacyjnymi.

REKLAMA

"Eko Park – W deche" to najnowsza inwestycja wpisująca się w strategię rodzinnego centrum handlowego jaką wdraża Gemini Park Bielsko-Biała. Pierwszy w Polsce tego typu park stawiać będzie na promowanie idei eko – począwszy od wykonania wszystkich elementów z naturalnych materiałów, aż po szeroki zakres zajęć edukacyjnych propagujących poszanowanie środowiska naturalnego.

Ekologiczny park rozrywki jest wspólnym projektem Przedsiębiorstwa Innowacyjnego Spectra i pracowni architekotnicznej Brand'ys Design.

- Wybór lokalizacji pod inwestycję taką jak Eko Park – W deche nie mógł być przypadkiem. Długo szukaliśmy odpowiedniego terenu, ale dopiero ten obok Gemini Park Bielsko-Biała spełnił wszystkie warunki – idealnie ukształtowana i zalesiona powierzchnia, nad rzeką, w sąsiedztwie centrum handlowego przystosowanego do potrzeb rodzin z dziećmi. Duże znaczenie miało również usytuowanie Gemini Park w sercu Bielska-Białej, turystyczny charakter całego regionu oraz doskonała komunikacja tego obiektu – mówi Jacek Kula, prezes zarządu Przedsiębiorstwa Innowacyjnego Spectra.

Wśród atrakcji „Eko Parku – W deche!” znajdą się m.in.: trzynastometrowy goryl z dwiema zjeżdżalniami, krokodyl o długości 23m ze ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią; dwupoziomowy labirynt - kretowisko; tor przeszkód - kostkarka, park linowy, tor wodny, poducha do skakania, mnóstwo stanowisk do gier logicznych i sprawnościowych oraz strefa gastronomiczno-eventowa "Mataja".

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY