REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

PHN rozwiązało list intencyjny w sprawie Portu Rybackiego

  • Autor: Propertynews.pl
  • 22 kwi 2014 10:03
PHN rozwiązało list intencyjny w sprawie Portu Rybackiego
PHN rozwiązało list intencyjny w sprawie Portu Rybackiego

List intencyjny w sprawie realizacji Portu Rybackiego w Gdyni został rozwiązany. List z nieujawnionym deweloperem został podpisany w lutym br. Natomiast w ubiegłym tygodniu, 17.04.2014 r. spółka zależna od Polskiego Holdingu Nieruchomości, firma Dalmor, rozwiązała ten list.

REKLAMA

- Rozwiązanie przedmiotowego listu intencyjnego było spowodowane faktem, iż Strony nie osiągnęły porozumienia w przedmiocie zdefiniowania warunków potencjalnej współpracy. Niezależnie od powyższego, spółka Dalmor S.A. kontynuuje prace związane z realizacją inwestycji Port Rybacki w Gdyni zgodnie z przyjętymi założeniami - czytamy na portalu Propertynews.pl.

Przeznaczone pod inwestycję tereny przy ul. Hryniewickiego 10 to sztuczny pirs wysunięty w głąb Zatoki Gdańskiej, z trzech stron otoczony morzem. Obszar należy do dzielnicy Śródmieście. W pobliżu znajdują się m.in. prestiżowy apartamentowiec Sea Towers oraz Centrum Kultury i Rozrywki Gemini. Zgodnie z Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, w miejscu tym może powstać ok. 70. tys. mkw. GLA powierzchni komercyjnej i ok. 120 tys. mkw. powierzchni mieszkaniowej.

Port Rybacki w Gdyni to koncepcja nowoczesnego kompleksu biurowo-mieszkalnego, uzupełnionego o zabudowę handlowo-usługową. Szacunkowa planowana powierzchnia najmu brutto (GLA) wyniesie ok. 70 734 mkw. oraz 121 776 mkw. PUM.

Zakładana inwestycja ma zostać realizowana na działce o powierzchni ponad 10 ha, zlokalizowanej w na nabrzeżu Mola Rybackiego, w pobliżu Portu w Gdyni. Atrakcyjność inwestycji zwiększa wyjątkowy projekt architektoniczny oraz unikalność lokalizacji umożliwiającej m.in realizację mariny.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY