REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

PHN wybuduje obiekt handlowy szyty na miarę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 wrz 2014 10:00
PHN wybuduje obiekt handlowy szyty na miarę
fot. Fotolia

Spółka celowa Polskiego Holdingu Nieruchomości S.A. podpisała umowę dotyczącą budowy oraz najmu obiektu handlowego w Łodzi dla jednej z największych sieci sklepów detalicznych w Polsce. Projekt realizowany będzie w formule BTS (built to suit).

REKLAMA

Projekt „szyty na miarę’’, przygotowany pod potrzeby najemcy, gdzie spółka celowa PHN wybuduje obiekt zgodnie z otrzymaną decyzją o warunkach zabudowy, przy uwzględnieniu wymogów i standardów najemcy.

- Do realizacji projektu w formule BTS w dzielnicy Retkinia w Łodzi skłonił nas sukces parku handlowego na warszawskim Lewandowie, w ramach którego Grupa posiada podpisane umowy, jak również prowadzi zaawansowane rozmowy z kilkoma potencjalnymi partnerami - mówi Artur Lebiedziński, Prezes Zarządu PHN S.A.

- Projekt Retkinia prowadzony jest w ramach całościowego planu komercjalizacji naszej nieruchomości i przewiduje połączenie różnorodnych funkcji handlowych i usługowych. Podpisanie umowy z naszym partnerem jest dla nas bardzo istotne, gdyż – w sektorze handlowym – dążymy do rozwijania strategii zakładającej powstanie kolejnych inwestycji „szytych na miarę” dla naszych najemców – dodaje mówi Artur Lebiedziński. 

Podpisana umowa dotyczy obiektu handlowego o powierzchni użytkowej ok. 1.100 mkw, który został wynajęty na okres 10 od dnia przekazania budynku, z możliwością przedłużenia najmu na kolejne 10-letnie okresy.

Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na przełomie roku, zaś ukończenie inwestycji na koniec maja 2015 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY