REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pięć firm chce dokończyć bulwary wiślane w Warszawie

  • Autor: Propertydesign.pl / PAP
  • 09 mar 2016 13:46
Pięć firm chce dokończyć bulwary wiślane w Warszawie
Bulwary wiślane, Warszawa

Skanska, Strabag i Warbud znalazły się w gronie chętnych do dokończenia bulwarów wiślanych. - Otrzymaliśmy pięć ofert, w najbliższych dniach będziemy informowali o wyborze najkorzystniejszej oferty - powiedział Michał Olszewski, wiceprezydent Warszawy.

REKLAMA

Olszewski poinformował, że otrzymał wiadomość o otworzeniu ofert na budowę bulwarów wiślanych. - Otrzymaliśmy pięć ofert, w najbliższych dniach będziemy informowali o wyborze najkorzystniejszej oferty - powiedział Olszewski.

Oferty złożyły firmy Skanska, Strabag, Warbud, IDS-BUD i Mostostal Warszawa.

Dopytywany o szczegóły złożonych ofert powiedział, że wszystkie oferty są poniżej 100 mln zł i oscylują między 65 i ponad 80 mln zł, przewidują 60 miesięcy gwarancji i termin wykonania nie dłuższy niż 20 miesięcy. Wybrany wykonawca będzie pracował na odcinku bulwarów od mostu Śląsko-Dąbrowskiego do mostu Świętokrzyskiego.

- To jest odcinek, z którego dokładnie rok temu wyrzuciliśmy wykonawcę ze względu m.in. na niezadowalający postęp prac. Wówczas pierwszą część - tę, która była dla nas najważniejsza, ukończyliśmy własnymi siłami - powiedział Olszewski.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY