REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pięć gwiazdek bez krawata w restauracji OVO Wrocław

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 sie 2015 12:50
Pięć gwiazdek bez krawata w restauracji OVO Wrocław
OVO Wrocław, Patio
Pięć gwiazdek bez krawata w restauracji OVO Wrocław
Pięć gwiazdek bez krawata w restauracji OVO Wrocław
Pięć gwiazdek bez krawata w restauracji OVO Wrocław

Powstaje niekonwencjonalne patio w OVO Wrocław z restauracją jedynego pięciogwiazdkowego hotelu DoubleTree by Hilton w Polsce.

REKLAMA

Cel hotelu DoubleTree by Hilton to stworzenie w OVO Wrocław stylowej restauracji, ale utrzymanej i prowadzonej w swobodnym stylu. Restauracja zajmie dużą przestrzeń na parterze budynku, a także stanie się istotną częścią wewnętrznego, zielonego patio.

Pięć gwiazdek bez krawata

Jedyny pięciogwiazdkowiec marki DoubleTree by Hilton w Polsce zobowiązał się do przygotowania niecodziennej oferty. Restauracja zostanie podzielona na trzy przestrzenie, z których każda będzie pełniła określoną funkcję: formalną, niezobowiązującą i rozrywkową. Będzie to odpowiednio: restauracja, tzw. przestrzeń przejściowa, bar, który wieczorami będzie się przekształcał w scenę dla didżeja. Przestrzenie będą połączone i stworzą wrażenie płynnego przenikania jednej w drugą.

Całość przygotowana zgodnie z mottem „Biznes bez krawata”, dzięki czemu goście nie poczują się na żadnym etapie skrępowani. Nawet kelnerzy będą ubrani w stylu smart casual, czyli gustownie, ale wygodnie. Dania będą przygotowane tak, aby można się było nimi dzielić, ale goście będą mieli również możliwość składania tradycyjnych, indywidualnych zamówień.

Kameralny rynek

Wewnętrznego patio OVO Wrocław, którego częścią będzie restauracja, zostało zaprojektowane jako miejsce otwarte i zapraszające. Oprócz hotelowej restauracji, znajdą się na nim kawiarnie oraz lokale handlowo-usługowe z segmentu premium.

- Patio ma pełnić rolę miejsca spotkań, którego istotnym elementem będzie restauracja DoubleTree by Hilton. Znajdziemy tu usługi na najwyższym poziomie, ale bez skrępowania. To nowy styl życia – mówi Shuckie Ovadiah, inwestor i CEO OVO Wrocław.

Lokale handlowo-usługowe na parterze mogą mieć ekspozycję zarówno od strony ulic Traugutta
i Podwale, jak i od strony patio. W tym drugim przypadku utworzą z restauracją DoubleTree by Hilton kameralny rynek.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY