REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 21 wrz 2015 09:51
Pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi
fot. CH Sukcesja
Pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi
Pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi

Ma 9 metrów szerokości, jest bezkolizyjna, a jej spadki zostały dobrane tak, by wjazd na dwupoziomowy parking zajmował tylko 1,5 obrotu. To pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi, nazywana pieszczotliwie ślimakiem. W jej wnętrzu znajduje się zbiornik retencyjny, który gromadzi wodę deszczową w celu jej ponownego wykorzystania do podlewania roślinności w centrum handlowym Sukcesja.

REKLAMA

Utrudnienia podczas wjazdów na parkingi przy centrach handlowych są zmorą wielu kierowców. Problemem jest także znalezienie wolnego miejsca.

Sukcesja, znajdując się w najdynamiczniej rozwijającym się obszarze miasta, stara się odpowiedzieć na nowe potrzeby łodzian. Dwupoziomowy parking, znajdujący się nad galerią handlową, posiada szersze miejsca niż w pozostałych łódzkich centrach handlowych. Ułatwi to parkowanie klientom Sukcesji. Ponadto pojawiły się także specjalne miejsca dla matek z dziećmi, w których z łatwością kobiety wyjmą i rozłożą wózek.

Rampa wjazdowa posiada osobny wjazd i zjazd, prowadzony równolegle, stąd nazywana jest bezkolizyjną. Już 25 września br. gdy zostanie otwarta Sukcesja, będzie można sprawdzić jak wygląda pierwsza rampa wjazdowa w Łodzi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY