REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy hotel Cristiano Ronaldo

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lip 2016 11:53
Pierwszy hotel Cristiano Ronaldo
Madera, fot. pixabay.com

Cristiano Ronaldo mocno zaangażował się w branżę hotelową. Znany piłkarz współpracuje z międzynarodową grupą hotelarską Pestana. Właśnie został otwarty jego pierwszy hotel na Maderze.

REKLAMA

Pierwszy hotel Pestana CR7 Hotel w Funchal, głównym mieście Madery, jest już otwarty. Pięciogwiazdkowy obiekt znajduje się w pobliżu portu.

To butikowy hotel, który zaoferuje 48 pokoi i jeden apartament. Wnętrze zostało zaprojektowane w stylu Art deco. Do dyspozycji gości basen, taras widokowy, bar zlokalizowany na dachu, który zapewni niepowtarzalne widoki na miasto i port. Jeśli pokój zostanie zarezerwowany z 60-dniowym wyprzedzeniem to gość hotelowy zapłaci 162 dolary za noc. Standardowa cena oscyluje między 171-225 dolarów za dobę.

Marka Pestana CR7 Hotels ma obejmować butikowe obiekty. Cristiano Ronaldo będzie sygnował swoim nazwiskiem cztery hotele sieci zlokalizowane w Nowym Jorku, Lizbonie, Madrycie i Funchal na Maderze. Łącznie do dyspozycji klientów oddanych zostanie 400 apartamentów w obiektach Pestana CR7 Hotel. Całkowita wartość inwestycji w cztery hotele pochłonie 75 milionów euro. Jeszcze w tym roku otworzy podwoje hotel w Lizbonie. Otwarcie obiektów w Nowym Jorku i Madrycie zaplanowano na 2017 rok.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY