REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Plac budowy Galerii Młociny wkrótce ożyje. To projekt Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor

  • Autor: Propertydesig.pl
  • 16 wrz 2016 10:41
Plac budowy Galerii Młociny wkrótce ożyje. To projekt Kuryłowicz & Associates i Chapman Taylor
Galeria Młociny, fot. materiały inwestora

Na warszawskich Bielanach powstaje Galeria Młociny. Obiekt wyróżnia projekt architektoniczny, który powstał w dwóch renomowanych pracowniach Kuryłowicz & Associates oraz Chapman Taylor. Do 1 października rozpocznie się drugi etap budowy centrum handlowego.

REKLAMA

Firma Erbud, generalny wykonawca kompleksu, od końca sierpnia jest już na placu budowy i zgodnie z harmonogramem prowadzi prace przygotowawcze związane z infrastrukturą podziemną.

- Już niedługo rozpoczną się wykopy i budowa ścian szczelinowych. Następnym krokiem będą prace fundamentowe. Zanim jednak do tego dojdzie, z placu budowy musimy usunąć 600 tys. metrów sześciennych ziemi. Taka ilość materiału zmieściłaby się na powierzchni dziesięciu boisk piłkarskich tworząc warstwę o wysokości 10 m, czyli czterech pięter budynku mieszkalnego – powiedział Roland Łopuszyński, koordynator projektów w Master Management Group. - Ten etap potrwa około sześciu miesięcy. Wszystkie prace postępują według przyjętego harmonogramu, a oddanie do użytku Galerii Młociny planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2018 r. – dodał Roland Łopuszyński.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY