REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Plac Vogla z prawomocnym pozwoleniem na budowę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 mar 2014 15:58
Plac Vogla z prawomocnym pozwoleniem na budowę
Plac Vogla na warszawskim Wilanowie, fot. Ghelamco
Plac Vogla z prawomocnym pozwoleniem na budowę
Plac Vogla z prawomocnym pozwoleniem na budowę

Ulice handlowe to coraz modniejsze i lubiane przez klientów miejsca. Plac Vogla zrealizowany będzie w niskiej, parterowej zabudowie, w nowej na polskim rynku formule „open air center”. W odróżnieniu od galerii handlowych, będzie to inwestycja właśnie o ulicznym charakterze.

REKLAMA

Do każdego ze sklepów i punktów usługowych na Placu Vogla będzie można wejść wprost z poziomu ulicy. Inwestycja Ghelamco zapewni ok. 50 lokali na blisko 11 000 mkw. powierzchni. W ramach Placu Vogla powstanie parking na ponad 350 aut, dostępny dla klientów. 

Inwestycja posiada już prawomocne pozwolenie na budowę. Realizacja projektu rozpocznie się jeszcze w tym roku.

W marcu 2014 r. Plac Vogla zyskał nowych najemców: salonik prasowy Kolportera oraz salon optyczny Optyk Tondryk. To kolejne firmy, po Delikatesach Alma, których oferta wkrótce dostępna będzie dla mieszkańców Wilanowa. Kolporter, nowy najemca Placu Vogla, administruje siecią ponad 950 saloników prasowych. Firma na wynajętej w Placu Vogla powierzchni (blisko 40 m2) stworzy salonik prasowy Top-Press – samoobsługowy sklep typu convenience, będący udoskonaloną wersją saloniku prasowego, charakteryzujący się nowoczesnym i funkcjonalnym wykończeniem i ekskluzywnym wystrojem.

Poza Placem Vogla, w planach Ghelamco są jeszcze dwa kolejne, kameralne obiekty usługowo-handlowe: Prochownia Łomiankii Pasaż Tukanów w Piasecznie, zaprojektowane są również przez pracownię Arch Magic. Podobnie jak Plac Vogla, obiekty te mają na celu zapewnienie wygody konsumentów w ramach codziennych zakupów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY