REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Po placu czas na galerię na Pradze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 17 mar 2014 15:33
Po placu czas na galerię na Pradze

Plac Szembeka na warszawskiej Pradze przeszedł zmiany, teraz czas na galerię handlową. Budynki handlowe przy placu przejdą metamorfozę. Inwestor Centrum Szembeka postanowił zmodernizować istniejące obiekty i dobudować nowy pawilon. Znajdzie się tu miejsce głównie na sklepy sieciowe branży przemysłowej, a także fast food.

REKLAMA

Projekt przewiduje rozbudowę centrum handlowego o nowy budynek, który funkcjonalnie będzie połączony z obiektem już istniejącym.

Całość kompleksu handlowo-usługowego będzie liczyła powyżej 20 tys. mkw. podzielonych na dwa sektory - spożywczy i przemysłowy. Nowa inwestycja obejmie branżę przemysłową, lecz będzie ona bezpośrednio połączona z obecnie istniejącym centrum handlowym, w którym znajduje się dobrze rozwinięta branża spożywcza oraz unikatowy rynek detaliczny warzyw i owoców sprzedawanych głównie bezpośrednio przez producentów rolnych.

W części przemysłowej według zadeklarowanych najemców, znajdą się renomowane firmy oraz producenci odzieży i obuwia. Wybudowany pierwszy etap - jak mówi inwestor - był z góry przewidziany do dalszej rozbudowy, co obecnie będzie realizowane. 

Zamysłem inwestora jest, aby nowoczesny obiekt handlowy znajdujący się przy jednej z głównych ulic Pragi-Południe w pobliżu obecnie modernizowanego placu Generała Piotra Szembeka, wkomponował się architektonicznie w najbliższe otoczenie i podniósł znacząco standard okolicy.

Generalnym wykonawcą iwnestycji jest Towarzystwo Budowlane Probud SA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY