REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polscy projektanci na Designers' Open

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 26 cze 2014 12:47
Polscy projektanci na Designers' Open
fot. Targi Lipskie Polska

Kreatywność, pomysł, produkt i rynek. Masz świetny produkt i zastanawiasz się gdzie i jak go zaprezentować? Szukasz miejsca, gdzie Twój pomysł zostanie doceniony?

REKLAMA

Pragniesz inspiracji i impulsu do rozwoju? Przyjdź, dowiedz się więcej. Targi Lipskie Polska zapraszają polskich projektantów na wieczór Polish designers at Designers' Open (3 lipca 2014 r. o godz. 19.00 w Luminosferze ul. Bakalarska 34 w Warszawie).

Designers' Open to jeden z wiodących festiwali sztuki designerskiej w Niemczech prezentujący najnowsze propozycje nowoczesnego wzornictwa. Designers' Open to połączenie targów i festiwalu, podzielonego na kategorie tematyczne. Dwie z nich, DO/Market i DO/Fashion, skierowane są do konsumentów. DO/Market to platforma dla wzornictwa produktowego i okazja dla designerów nie tylko na prezentację swoich prac, ale także na kontakt z klientem, który za dobry design jest gotów dobrze zapłacić. DO/Fashion jest miejscem prezentacji dla twórców odzieży, butów, biżuterii i akcesoriów. Jest to podium dla innowacyjnych pomysłów, wizji i nowych tkanin. Wystawcy mogą tutaj zaprezentować swoje kolekcje, zorganizować pokaz mody oraz szukać kontaktów biznesowych i prowadzić sprzedaż.

DO/Industry wraz z DO/Conference i DO/Special exhibition są platformą B2B dla wzornictwa przemysłowego i przedstawicieli firm. Ich założeniem jest inicjacja wprowadzania na rynek nowoczesnego wzornictwa.

Designers' Open organizowane są w niezwykłym wnętrzu Hali Szklanej należącej do Lipskich Terenów Targowych. Stalowo-szklana architektura tej hali jest idealnym miejscem prezentacji nowoczesnych produktów, kolekcji oraz innowacyjnych rozwiązań wzorniczych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY