REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polski hotel Marriott wizytówką stylu i technologii

  • Autor: propertydesign.pl
  • 12 cze 2015 10:52
Polski hotel Marriott wizytówką stylu i technologii
Nowy design w hotelach Courtyard by Marriott, fot. materiały prasowe
Polski hotel Marriott wizytówką stylu i technologii

Nowo otwarty hotel Courtyard by Marriott w Gdyni to wizytówka nowego, europejskiego projektu korporacji Marriott, który koncentruje się na łączeniu najnowszych technologii i stylu - informuje Grupa.

REKLAMA

W czerwcu Marriott otworzył dwie nowe lokalizacje w Europie - oprócz gdyńskiego, firma uruchomiła też hotel w Amsterdamie w Holandii.

Oba obiekty działają na podstawie umowy franczyzowej ze Scandinavian Hospitality Management.

Aby zaspokoić potrzeby osób podróżujących w interesach, oba hotele Courtyard by Marriott są funkcjonalne, przestronne i jednocześnie stylowe.

Podróżni mogą korzystać z serwisu gastronomicznego 24 godziny na dobę. Do dyspozycji mają też przestrzenie lobby z bezpłatnym WiFi, wyposażone w eleganckie i wygodne meble. Ekrany GoBoard zapewniają zaś interaktywny dostęp do najświeższych wiadomości, pogody i lokalnych informacji.

Courtyard Gdynia Waterfront, której projekt architektoniczny powstał w pracowni projektowej FORT, oferuje 200 pokoi, w tym 134 typu premium, 54 - standard, 11 - biznes oraz jeden apartament z widokiem na morze. W pokojach są duże, ruchome biurka, ergonomiczne krzesła, 40-calowe telewizory LCD HD, sejfy na laptopa oraz bezpłatne WiFi.

W hotelu jest dziewięć sal konferencyjnych, w tym sala balowa o powierzchni 491 mkw., które można dzielić.

Hotel w Amsterdamie oferuje 175 pokoi, w tym 21 pokoi premium. Wszystkie są wyposażone w 42-calowe telewizory LED. Sześć sal konferencyjnych ma dostęp do naturalnego światła.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY