REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Porozmawiajmy o mobilności w mieście i planowaniu przestrzeni miejskiej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 wrz 2015 09:24
fot. Fotolia

Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich wraz z Ambasadą Szwajcarii w Polsce organizują warsztaty urbanistyczne: Urban Laboratory.

REKLAMA

Warsztaty urbanistyczne  odbywać się będą w Warszawie w dniach 1 i 2 października 2015 r. Podczas tegorocznej edycji Urban Laboratory dyskusje toczyć się będą wokół takich zagadnień jak: Mobilność w mieście oraz Proces planowania przestrzeni miejskiej.

Podczas warsztatów wszyscy uczestnicy będą starali się znaleźć odpowiedzi na pytania o to:  Jak powinna funkcjonować współpraca różnych środków transportu komunikacji miejskiej w idealnym przypadku? oraz Jak należy kierować procesem planistycznym, aby uwzględniał interesy inwestorów, miasta oraz społeczności lokalnej? 

Podczas każdego panelu tematycznego swoimi doświadczeniami podzielą się specjaliści na co dzień tymi tematami się zajmujący m.in.: Dominik Brühwiler ze Związku Komunikacyjnygo w Zurychu, Jan Jakiel z Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie,  Stefan Kurath z Instytutu Urbanistyki w Winterthurze oraz Piotr Sawicki z  SARP.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY