REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Port Łódź inwestuje w rekreację

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 15 wrz 2017 12:31
Port Łódź inwestuje w rekreację
fot. mat. prasowe

Port Łódź, należący do IKEA Centres Polska, wdraża najnowsze trendy inwestując w rozwój stref rekreacyjnych. Blisko dwa lata temu, na terenach zewnętrznych należących do łódzkiego centrum, uruchomiona została plenerowa siłownia, teraz Port Łódź udostępnia boisko do gry w siatkówkę plażową oraz strefę treningową dla psów.

REKLAMA

Zewnętrzne tereny Portu Łódź zostały zagospodarowane z myślą o lokalnej społeczności, a także o klientach posiadających zainteresowania sportowe. Dodatkowo, Port Łódź zorganizował przestrzeń dla miłośników psów oraz ich pupili i udostępnił profesjonalną strefę treningową, w której znajdują się dedykowane czworonogom urządzenia, takie jak równoważnia, slalom, tunel, a także pochylnia i kładka.

Port Łódź stawia na aktywność na świeżym powietrzu, a dogodna lokalizacja centrum handlowego sprzyja kreatywnemu wykorzystaniu terenów zewnętrznych. Stąd decyzja o poszerzeniu oferty rekreacyjnej o bezpłatne boisko do siatkówki plażowej. Do korzystania z boiska łódzkie centrum zaprasza osoby prywatne, a także szkoły oraz grupy i kółka sportowe.

Przypomnijmy, że pierwszym projektem zrealizowanym na terenach zewnętrznych Portu Łódź była siłownia o blisko 300 mkw. powierzchni. Jest ona zlokalizowana w kameralnym miejscu – na tyłach centrum. Do dyspozycji ćwiczących jest tu udostępnionych 13 urządzeń, m. in. rower stacjonarny, steper, popularny „motylek” oraz twister.

Port Łódź już na etapie projektu miał zachęcać do spędzania w nim wolnego czasu oraz zaspokajać rosnące potrzeby Klientów. Obecnie łódzkie centrum jest miejscem, w którym obok bogatej oferty handlowej można również odpocząć, a także skorzystać z propozycji sportowych, kulturalnych czy rozrywkowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY