REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Portal-PP projektuje dla Satoria Group - nowy biurowiec na Woli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lip 2015 13:22
Portal-PP projektuje dla Satoria Group - nowy biurowiec na Woli
Biurowiec C 12 A przy ul. Ciołka 12A w Warszawie

Biurowiec C 12 A to nowy budynek, który powstanie w Warszawie przy ulicy Erazma Ciołka 12A, w odległości 300 m od ulicy Górczewskiej. Projekt architektoniczny przygotowała pracownia Portal-PP ze Szczecina.

REKLAMA

Sześciokondygnacyjny budynek biurowy dostarczy prawie 9 tys. mkw. użytkowej powierzchni biurowej, która będzie wyposażona w nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz 110 miejsc postojowych dla samochodów i 20 miejsc dla rowerów w garażu podziemnym.

Budynek został zaprojektowany jako futurystyczna, surowa bryła z subtelnymi akcentami kolorystycznymi. Oryginalna aranżacja architektoniczna w połączeniu z dobrze rozplanowaną powierzchnią biurową ma zapewnić inwestycji duże zainteresowanie potencjalnych najemców już na wczesnym etapie realizacji projektu.

Budynek C 12 A stanie w sąsiedztwie 8 innych biurowców spółki Satoria, usytuowanych wzdłuż ulicy Erazma Ciołka, w których łącznie znajduje się ponad 20 tys. mkw. powierzchni biurowej. Ulokowało w nich swoje siedziby m.in. wiele instytucji administracji publicznej jak Izba Celna, Prokuratura Rejonowa, czy Urząd Pracy.

- Projekt nowego budynku biurowego przy ul. Erazma Ciołka w Warszawie to wyjście naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy zdeterminowani, aby na mapie Warszawy pojawił się nowy atrakcyjny adres nieruchomości biurowej. Wierzymy, że ta inwestycja podniesie prestiż naszej firmy i wpłynie na rozwój i wizerunek całej okolicy - mówi Przemysław Jankowski, kierownik biura obsługi nieruchomości w Satoria Group S.A.

- Biurowiec C 12 A, usytuowany w dogodnym komunikacyjnie miejscu, położony jest jednocześnie w kameralnym, zielonym otoczeniu - informuje Mateusz Strzelecki z firmy Walter Herz, która prowadzi komercjalizację obiektu.

Nowy biurowiec Satoria Group S.A. zaoferuje powierzchnię klasy B+, zarówno w układzie gabinetowym, jak i open space. Obiekt zapewniał będzie udogodnienia dla osób dojeżdżających do pracy rowerami.

Zakończenie prac budowlanych przewidziane jest w pierwszym kwartale 2017 roku

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY