REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Postępy w realizacji HopStop Sadowa

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 wrz 2014 14:41
HopStop Sadowa

HopStop Zamość Sadowa to parterowy obiekt typu street mall o powierzchni 6000 m kw. GLA, zlokalizowany na terenie dawnej bazy PKS. Za inwestycję odpowiada Katharsis Development, spółka, której kluczową działalnością jest realizacja projektów handlowych w formacie convenience.

REKLAMA

- Decyzja dotycząca pozwolenia na budowę obiektu HopStop przy ulicy Sadowej jest ostateczna. Zgodnie z naszymi zamierzeniami prace budowlane rozpoczną się na przełomie września i października br. Staramy się, aby klienci zrobili tu pierwsze zakupy w III kwartale 2015 r. – powiedziała Ewa Zurman, dyrektor ds. rozwoju w Katharsis Development.

Wśród najemców centrum handlowego HopStop Sadowa powstającego w Zamościu znajdzie się Rossmann, największa sieć drogeryjna na polskim rynku.

Sklep marki Rossmann zajmie w centrum handlowym powierzchnię około 400 m kw. To trzeci najemca HopStop Zamość Sadowa. Poprzednio spółka Katharsis Development podpisała umowy najmu z sieciami Media Expert i Biedronka, a obecnie finalizuje rozmowy z kolejnymi kluczowymi partnerami.

- Za projektami, które realizujemy stoją analizy świadczące o zapotrzebowaniu na nowe obiekty, w szczególności w mniejszych miastach. – deklaruje Justyna Kojak, koordynator ds. komercjalizacji w Katharsis Development. – Tworzymy ofertę dla klienta z konkretnymi zwyczajami zakupowymi. Odpowiadamy na potrzeby mieszkańców ceniących sobie bliskość, dostępność centrum handlowego, a także jego kompleksowy charakter – dodaje Justyna Kojak.

Długoterminowa strategia Katharsis Development zakłada oddanie do użytku kilkudziesięciu projektów pod wspólnym szyldem HopStop. Obecnie spółka jest aktywna w Zamościu, Siedlcach, Ostrowie Wielkopolskim, Warszawie i Olsztynie. Pierwszy HopStop został otwarty w listopadzie 2013 r. w Radomiu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY