REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Postindustrialny projekt w ważnej lokalizacji

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 wrz 2016 10:44
Postindustrialny projekt w ważnej lokalizacji
Ibis Style Expo Warszawa

Nowy hotel ibis Styles Warszawa Expo powstanie na Woli, przy ulicy Prądzyńskiego, vis-a-vis hali wystawienniczej. Biznesmeni i turyści docenią dogodną lokalizację hotelu – w pobliżu Dworca Warszawa Zachodnia i biznesowo-handlowego centrum stolicy. Architektura budynku będzie nawiązywała do poindustrialnego charakteru dzielnicy i jej historii.

REKLAMA

Ibis Styles Warszawa Expo będzie oferował 120 pokoi, 4 sale konferencyjne i restaurację. Hotel zostanie włączony do Grupy Orbis w połowie 2018 roku, będzie zarządzany przez Orbis i znajdzie się w Globalnych Systemach Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy AccorHotels i Orbis.

- Jesteśmy przekonani, że hotel ibis Styles w tej lokalizacji odniesie sukces, będzie cieszył się zainteresowaniem nie tylko wystawców i gości uczestniczących w imprezach targowych organizowanych w hali EXPO ale i turystów. Wybraliśmy znaną i silną markę ibis Styles - podoba nam się jej nowoczesność i dynamizm. Nasz hotel dołączy do kolekcji oryginalnych hoteli, które posiadają własny unikalny charakter i klimat – powiedział Michał Oziębała, członek zarządu firmy Adept 52, która jest inwestorem hotelu.

 Projekt inwestycji przygotowała pracownia BM Architekci.
Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY