Poszukiwany pomysł na nową przestrzeń u stóp WaweluUM Kraków - www.krakow.pl - 13-08-2019 12:34


Masz pomysł, jak powinno wyglądać kulturalne miejsce spotkań na miarę naszych czasów? Nie wahaj się i weź udział w ankiecie przygotowanej przez Krakowskie Biuro Festiwalowe. Poszukiwane są ciekawe rozwiązania, które pozwolą na stworzenie nowej przestrzeni u stóp Wawelu.

Pora na zmiany. Krakowskie Biuro Festiwalowe chce stworzyć miejsce, które posłuży wszystkim mieszkańcom Krakowa, turystom, a przede wszystkim uczestnikom i organizatorom kulturalnych wydarzeń w mieście. To ma być przestrzeń do zabawy przy najlepszych dźwiękach, twórczej rozmowy o kulturze czy podziwiania artystycznych instalacji - podaje oficjalny portal miejski Krakowa.

Dlatego ważny jest głos każdego mieszkańca! Aby wypełnić ankietę, wystarczy wejść na stronę internetową ankieta.biurofestiwalowe.pl/NowePowisle11 i poświęcić zaledwie pięć minut, by odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Ze względu na swoją lokalizację Powiśle 11 ma ogromny potencjał. To prawie 750 m2, które Krakowskie Biuro Festiwalowe zamierza zaprojektować zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców oraz w nawiązaniu do aktualnych trendów. Nie ukrywamy, że sami takie trendy chcemy tworzyć. Dlatego też do Nowego Powiśla 11 należy podejść kompleksowo oraz wieloetapowo. Coraz częściej pojawia się potrzeba rewitalizacji tego typu przestrzeni. A jeśli nie rewitalizacji, to w każdym razie pisania ich historii od nowa.

Ankietę można wypełniać do 15 września 2019 roku.