REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Powstają nowe restauracje u stóp Warsaw Spire

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lis 2015 15:24
Powstają nowe restauracje u stóp Warsaw Spire
Stixx Bar & Grill w dawnym budynku magazynowym od strony ul. Wroniej, Plac Europejski
Powstają nowe restauracje u stóp Warsaw Spire
Powstają nowe restauracje u stóp Warsaw Spire
Powstają nowe restauracje u stóp Warsaw Spire

Plac Europejski wypełnią restauracje i kawiarnie – właśnie trwa budowa futurystycznego, wolnostojącego pawilonu restauracyjnego przy budynku B kompleksu biurowego. Remont przechodzi też budynek magazynowy, w którym będzie bar Stixx Bar&Grill.

REKLAMA

Intensywne prace renowacyjne i wykończeniowe prowadzone są również w dawnym budynku magazynowym, który zajmie koncept Stixx Bar&Grill. Magazyn przy ul. Wroniej, dawniej należący do Wojskowych Zakładów Graficznych Bellona, po rewitalizacji zyska drugie życie.

Pozostałe restauracje i kawiarnie ulokują się na partnerach budynków Warsaw Spire oraz na 3. piętrze budynku wieżowego.

Stixx Bar & Grill zajmie 1,5 mkw. na dwóch poziomach budynku i zaoferuje formułę dań na wynos o nazwie Stixx Deli 2 Go. To nowatorski koncept restauracji, który połączy kuchnię z całego świata w atrakcyjnych cenach i stworzy miejsce o nowoczesnym, niezobowiązującym stylu. Główna część restauracyjna obejmie otwartą kuchnię z grillem o długości 8 metrów, wolnostojący bar, salę jadalną, strefę lounge oraz dużą ścianę chłodzącą na wino. W miesiącach letnich goście restauracji będą mogli korzystać ze strefy patio o powierzchni 400 mkw., gdzie znajdzie się również zewnętrzny bar.

W budowie jest również unikalny pasaż artystyczny Art Walk, który w przyszłości służyć będzie jako przestrzeń wystawiennicza dla prac młodych artystów.

Z myślą o funkcjach publicznych i rekreacyjnych, cała przestrzeń placu Europejskiego będzie wyłączona z ruchu kołowego. Otwarcie nowej, przyjaznej przestrzeni dla wszystkich mieszkańców Warszawy już w maju 2016 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY