REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Powstał pierwszy salon Audi w Gdyni

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 28 gru 2016 13:54
Powstał pierwszy salon Audi w Gdyni
fot. mat. prasowe

Pierwszy w Gdyni salon i serwis niemieckiej marki powstał przy ul. Łużyckiej 3. W projekcie zwracają uwagę technologie wykorzystane na elewacji oraz posadzkach.

REKLAMA

Inwestor, firma Plichta, powierzyła wykonanie salonu firmie ALLCON Budownictwo.

Pierwszy z obiektów marki Audi w Trójmieście powstał w 2015 roku na ternie Gdańska przy ulicy Lubowidzkiej 44 w Gdańsku. Salon Audi Centrum Gdynia   przy ul. Łużyckiej 3 w Gdyni. Sama inwestycja została zrealizowana w założonym terminie 7 miesięcy od złożonego projektu.

To co wyróżnia salon to m.in. nowoczesny design elewacji wykonanej ze specjalnej perforowanej blachy z anodowanego aluminium oraz charakterystyczne wnętrze z zaokrąglonymi ścianami wykończonymi wraz z posadzką specjalną żywicą epoksydową w kolorze głębokiej czerni. Całkowita powierzchnia salonu 2 297,53 mkw została wykonana z zachowaniem standardów architektonicznych dla marki Audi.

Również ten obiekt został tak zaprojektowany aby mieścił w sobie zarówno ekspozycje aut nowych jak i ekspozycję aut używanych w połączeniu z serwisem i magazynem części. Otoczenie obiektu zapewnia klientom swobodę poruszania i parkowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY