REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Powstanie biurowiec w Łodzi według projektu pracowni B'Art

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 kwi 2015 15:58
Powstanie biurowiec w Łodzi według projektu pracowni B'Art
Łódź, fot. UM Łódź

Trwają prace przygotowawcze na placu budowy zespołu biurowego realizowanego przez Echo Investment przy al. Piłsudskiego 86 w Łodzi. Koncepcja architektoniczna została przygotowana przez architektów z Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz B’Art.

REKLAMA

Spółka Echo Investment rozpoczęła przygotowania do wznowienia realizacji projektu biurowego przy al. Piłsudskiego 86 w Łodzi.

Organizowane jest zaplecze budowy, pojawił się już pierwsze urządzenia,  m.in. dźwig.  Projekt, który pierwotnie nosił nazwę Aurus, został przeprojektowany i wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowany  w nowej formule i pod nową nazwą.

Koncepcja zespołu biurowego została przygotowana przez architektów z Pracowni Architektury, Urbanistyki i Wnętrz  B’ART.

Projekt powstaje przy al. Piłsudskiego – głównej arterii miasta, nazywanej często „łódzką trasą W-Z”, łączącej śródmieście z dwoma największymi dzielnicami - Widzewem i Retkinią. To właśnie tam znajdują się liczne biurowce oraz inne ważne i znane obiekty m.in.: Centrum Biznesu, Centrum Rozrywki Silver Screen i Hotele Novotel i IBIS (zrealizowane przez Echo Investment) czy Galeria Łódzka. Jednym z atutów lokalizacji inwestycji jest także bliskość Portu Lotniczego im. Władysława Reymonta.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY