REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ostatnie dni na oddanie głosu w konkursie Property Design Awards 2016

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 sty 2016 14:41
Ostatnie dni na oddanie głosu w konkursie Property Design Awards 2016

Tylko do 30 stycznia potrwa głosowanie na najlepsze inwestycje oraz projekty budynków komercyjnych i użyteczności publicznych. Rondo 1, Manufaktura, Metropolitan, Silesia City Center, PGE Narodowy, Filharmonia Szczecińska czy Muzeum Historii Żydów Polskich - to tylko część inwestycji nominowanych w konkursie Property Design Awards 2016, organizowanym przez Grupę PTWP, wydawcę Propertydesign.pl i Propertynews.pl.

REKLAMA

Konkurs, który będzie towarzyszył eventowi 4 Design Days zaplanowanemu w dniach 11-14 lutego 2016 roku w MCK w Katowicach, ma za zadanie nagrodzić najlepsze projekty komercyjne i publiczne ostatniej dekady (zrealizowane w Polsce w latach 2005-2015).

Poznaj nominowanych i oddaj głos!

Lista nominowanych inwestycji powstała na podstawie zgłoszeń od Członków Jury oraz Czytelników portalu propertydesign.pl. Zwycięzcy zostaną wyłonieni w poszczególnych kategoriach po podliczeniu wskazań Jury i głosów Czytelników portalu.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Property Design Awards 2016 odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i będzie towarzyszyć imprezie 4 Design Days, zaplanowanej w dniach 11-14 lutego 2016 roku www.4dd.pl

Więcej o konkursie: www.4dd.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY