REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Poznaj szczegóły nowego projektu przy Wola Parku

  • Autor: propertynews.pl
  • 15 lut 2017 11:00
Poznaj szczegóły nowego projektu przy Wola Parku
Jacek Lipiński, menadżer projektu Ikea Centre Group Poland, fot. PTWP

Maksimum światła, przestrzeni i skandynawski umiar to ogólne założenia przyświecające modernizacji zabytkowych szklarni przy CH Wola Park w Warszawie. Właśnie ruszyły prace rozbiórkowe. Szczegóły inwestycji zdradza Jacek Lipiński, menadżer projektu Ikea Centre Group Poland.

REKLAMA

- Postaramy się, aby zastosowana technologia była najbardziej przyjazna dla klienta, a materiały najwyższej jakości. Jeśli chodzi o projekt wnętrza, nie chcemy narzucać konkretnych rozwiązań najemcom. To o co będziemy dbali, to kwestia doboru naturalnych materiałów, jak kamień, drewno oraz zachowania jasnej kolorystyki. Jakie będą meble czy inne elementy wystroju wnętrza, będzie zależało do najemców - mówi Jacek Lipiński, menadżer projektu Inter Ikea Centre Group Poland.

Jak podkreśla Jacek Lipiński, wszystkie prace prowadzone są w oparciu o zalecenia konserwatora zabytków. - Pomysłem na przebudowę terenu przy Wola Parku jest to, aby zostawić najbardziej wartościowe elementy całego parku oraz budynków. Obecnie przystąpiliśmy do rozbiórki tej substancji, która nie jest wartościowa. Rozebraliśmy konstrukcje stalową oraz szklaną, potem odbudujemy budynki szklarni w gabarytach większych niż były do tej pory - dodaje.

W obiektach mają powstać lokale gastronomiczne i usługowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY