REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Prime Property Prize 2016 dla Q22

  • Autor: propertydesign.pl
  • 27 wrz 2016 11:58
Prime Property Prize 2016 dla Q22
prof. Ewa Kuryłowicz
Prime Property Prize 2016 dla Q22
Prime Property Prize 2016 dla Q22

Wieżowiec Q22 otrzymał statuetkę Prime Property Prize 2016 w kategorii Architektura. Konkurs organizowany przez Grupę PTWP SA, wydawcę Propertynews.pl i Propertydesign.pl, towarzyszy konferencji Property Forum 2016.

REKLAMA

To jeden z pięciu najwyższych wieżowców w Warszawie. Całkowicie przeszkolony budynek składa się w dwóch złączonych ze sobą brył, które wyglądają niczym gigantyczny kryształ górski. Do kryształu kwarcu nawiązuje także nazwa zwycięskiego budynku – Q22.

- Q22 dla Echo było ważną inwestycją. Dużo rozmawialiśmy o architekturze i technologiach. Współpraca z pracownią architektoniczną była wspaniała  i zakończyła się sukcesem - powiedział odbierając nagrodę Rafał Mazurczak, członek zarządu, Echo Investment SA.

- Jesteśmy uradowani i wzruszeni. Warszawa jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się, że Q22 wzbogacił sylwetkę i panoramę Warszawy. Dziękuję firmie Echo za zaufanie - dodała Ewa Kuryłowicz, wiceprezes zarządu, Kuryłowicz & Associates.

Wśród nominowanych w kategorii Architektura znalazły się: Zielone Arkady, Q22, Atrium 2, Quattro Business Park Five oraz OVO Wrocław.

Konkurs Prime Property Prize 2016 ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania odegrały kluczową rolę w rozwoju całej branży.

Uroczysta Gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2016 odbyła się w Domu Mody VitKac i była podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2016.

Poznaj wszystkich nagrodzonych

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY