REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Prime Property Prize: Zagłosuj na perły architektury

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 25 lip 2014 13:30
Prime Property Prize: Zagłosuj na perły architektury
Prime Property Prize 2014

To już trzecia edycja konkursu Prime Property Prize, organizowana przez Grupę PTWP, wydawcę portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl. Oto nominacje w 10 kategoriach. Po raz pierwszy można głosować na obiekty w kategorii Architektura.

REKLAMA

W tegorocznej edycji konkursu Prime Property Prize pojawiła się nowa kategoria - Architektura. To nagroda portalu Propertydesign.pl przyznawana obiektom komercyjnym wnoszącym na rynek nowatorskie rozwiązania architektoniczne i projektowe, wyznaczające nowe trendy w tym zakresie, a także powstające z poszanowaniem otoczenia i tkanki miejskiej.

Plebiscyt ma za zadanie wyłonić firmy oraz projekty, które w ostatnim roku miały największy wpływ na wydarzenia na rynku nieruchomości komercyjnych, a także osobistości, których spektakularne działania wpłynęły na rozwój całej branży.

KLIKNIJ, aby zobaczyć nominowanych w 10 kategoriach oraz ZAGŁOSOWAĆ 

Lista nominacji została przygotowana na podstawie zgłoszeń Czytelników portali PropertyNews.pl i PropertyDesign.pl oraz prac Członków Forum Ekspertów.

Uroczysta gala wręczenia nagród Prime Property Prize 2014 będzie podsumowaniem pierwszego dnia Property Forum 2014, które odbędzie się w dniach 22-23 września 2014 roku w Warszawie (hotel Sheraton).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY