REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Principio projektu Artur Jasiński i Wspólnicy z pozwoleniem na budowę

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 lut 2015 10:54
Principio projektu Artur Jasiński i Wspólnicy z pozwoleniem na budowę
fot. Principio

Budynek Principio przy ul. Armii Krajowej 25 w Krakowie otrzymał prawomocne pozwolenie na budowę. Projektantem budynku jest znana pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy.

REKLAMA

Principio to w sumie 10,5 tys. mkw. powierzchni biurowej i usługowej zlokalizowanej na 7 kondygnacjach.

Principio będzie się wyróżniał nowoczesną architekturą, a szklana fasada wraz z przestronnym lobby recepcyjnym o wysokości ponad 7 m nada budynkowi ponadczasowy i prestiżowy charakter.

Wielkość inwestycji z pewnością zapewni najemcom kameralną atmosferę i komfortowe warunki pracy, co jednocześnie umożliwi łatwą identyfikację w obiekcie. Do dyspozycji najemców oddane zostaną parkingi zlokalizowane w garażu podziemnym oraz wokół budynku. Dodatkowo zaplanowane zostały stojaki na rowery oraz prysznice, które ułatwią codzienny dojazd do pracy rowerzystom.

Typowe piętro zaoferuje najemcom około 1,2 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A, zaś na parterze budynek oferował będzie lokale handlowo-usługowe. Inwestor zaplanował na powierzchni biurowej podniesione podłogi, gdzie rozprowadzona zostanie infrastruktura teletechniczna oraz podwieszane sufity wraz z zintegrowanym systemem klimatyzacji oraz oświetleniem. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesny system zarządzania budynkiem BMS.

Optymalny dostęp światła dziennego oraz możliwość podziału każdego piętra na 4 najemców zapewni maksymalną elastyczność w planowaniu powierzchni biurowej najemców. Ponadto modułowa fasada umożliwi łatwy podział pomieszczeń na gabinety, jak również pozwoli na aranżację typu „open space”. – podkreśla Sebastian Świstak odpowiedzialny za komercjalizację budynku.

Principio powstanie w biznesowym otoczeniu, gdzie swoje siedziby zlokalizowały liczne polskie i międzynarodowe firmy. Dobrze rozwinięta infrastruktura już dziś zapewnia szereg udogodnień dla najemców i oferuje bogatą ofertę gastronomiczną oraz hotelową, jak również sklepy, kancelarie notarialne oraz siłownię. Doskonały transport miejski ułatwi pracownikom codzienny dojazd do pracy, zaś bliskość lotniska Balice, obwodnicy oraz autostrady A4 umożliwia świetną komunikację z pozostałymi miastami w Polsce i za granicą.

Projekt realizowany jest przez Acar Developer. Projektantem budynku jest znana pracownia Artur Jasiński i Wspólnicy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY