REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Projekt rozbudowy Gemini Park Bielsko-Biała od Vide Studio na finiszu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 06 lut 2014 10:40
Projekt rozbudowy Gemini Park Bielsko-Biała od Vide Studio na finiszu
Gemini Park Bielsko-Biała

Trwają ostatnie prace wykończeniowe związane z rozbudową centrum handlowego Gemini Park Bielsko-Biała. Inwestorem przedsięwzięcia jest spółka Gemini Holding, za koordynację projektu odpowiada firma VATRA Group, a koncepcję architektoniczną opracowało Vide Studio.

REKLAMA

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na ponad 27 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie posiadał jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 40 sklepów.

– Prace związane z rozbudową Gemini Park Bielsko-Biała dobiegają już końca. Zrealizowane zostały już wszystkie roboty budowlane, łącznie z nową elewacją obiektu. Do wykonania pozostało jedynie dopracowanie detali. Większość najemców odebrało już swoje lokale i rozpoczęło własne prace wykończeniowe i aranżacyjne. Wspólnie z nimi przygotowujemy się już do przywitania pierwszych klientów i otwarcia rozbudowanego obiektu, które nastąpi już w kwietniu br. – mówi Krzysztof Brączek, dyrektor Centrum Handlowego Gemini Park Bielsko-Biała.

Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty modowej, gastronomicznej i usługowej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY