REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Projektant wybrany, teraz czas na wykonawcę. Kto wybuduje schronisko dla zwierząt?

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 gru 2016 12:42
fot. pixabay.com

W związku ze zmianą przepisów prawa uniemożliwiających rozbudowę obiektu w obecnym miejscu, miasto Sopot po konsultacjach z mieszkańcami zdecydowało o wybudowaniu nowoczesnego domu bezpańskim zwierzętom przy ulicy Malczewskiego.

REKLAMA

Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej nowej siedziby schroniska dla zwierząt bezdomnych w Sopocie przy ul. Malczewskiego wygrali Barbara Bołoz i Marcin Kitala z Częstochowy. Jak informuje oficjalny portal miejski Sopotu, zakończyły się prace projektowe, jest już prawomocne pozwolenie na budowę, właśnie rozpisany został przetarg na wyłonienie firmy, która schronisko wybuduje nową siedzibę schroniska dla bezdomnych zwierząt w Sopocie p.

W ramach inwestycji przewidziana jest budowa budynków o łącznej kubaturze 2.693,66 metrów sześciennych; wolierów dla ptaków; instalacji oraz dostawy i montażu urządzeń występujących w budynkach; sieci i przyłączy, urządzeń terenu (droga, chodniki).

Wykonawca będzie miał 365 dni na zrealizowanie przedsięwzięcia, od dnia podpisania umowy. Oferty należy składać do 18 stycznia 2017 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY