REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Property Forum: Na Woli życie toczy się cały czas

  • Autor: propertynews.pl
  • 28 wrz 2017 09:30
Property Forum: Na Woli życie toczy się cały czas
Paweł Bujski, prezes zarządu City Level

Wola to zróżnicowana dzielnica, w której za sprawą istniejącej tkanki miejskiej płynnie łączą się funkcje mieszkaniowe, usługowe, biurowe i rekreacyjne. Dzięki temu życie toczy się tu cały czas i nie zamiera po godz. 17, co jest ważne dla najemców i pracowników - przekonywał podczas Property Forum Paweł Bujski, prezes zarządu City Level, inwestora biurowca Vector +

REKLAMA

Podczas panelu „Pojedynek warszawskich gigantów. Czy Wola pokona Mordor?” Paweł Bujski zaznaczył, że w najbliższej przyszłości trzeba będzie zmierzyć się z narastającą skokowo liczbą pracowników, zwłaszcza w rejonie Ronda Daszyńskiego. Na szczęście ogromną zaletą Woli jest rozbudowany i zintegrowany system komunikacji szynowej, czyli liczne linie tramwajowe oraz rozwijana II linia metra.

- Realizujemy projekt Vector + jako pierwszy obiekt biurowy wysunięty w kierunku północno-zachodniej części Woli. Najemcy, z którymi prowadzimy zaawansowane rozmowy doceniają m.in. lokalizację i atrakcyjne tereny zieleni blisko budynku, elementy infrastruktury miejskiej, których brakuje w mocno skoncentrowanej zabudowie wokół Ronda Daszyńskiego - przekonywał prezes spółki Citi Level.

Wkrótce przybędzie nowa stacja SKM Koło, umiejscowiona kilkanaście kroków od Vector +. - Nasz obiekt będzie też chyba jedynym biurowcem w Warszawie, z którego w trakcie lunchu będzie można wyjść popływać na odkrytych basenach czy odpocząć w zielonym Parku Moczydło. Nie bez znaczenia pozostają atrakcyjne stawki czynszów, które jesteśmy w stanie zaoferować - dodał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY