REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Prosta Office Centre z certyfikatem BREEAM

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 kwi 2015 16:44
fot. Prosta Office Centre na warszawskiej Woli

Warszawski budynek biurowy klasy A otrzymał certyfikat BREEAM In-Use International na poziomie bardzo dobrym w kategorii jakość zarządzania.

REKLAMA

BREEAM to obok LEED najbardziej znany wielokryterialny system certyfikacji na świecie. W procesie certyfikacji analizuje się takie parametry jak m.in. zużycie energii i wody, emisja dwutlenku węgla, zastosowanie rozwiązań i materiałów przyjaznych dla środowiska, zdrowie i komfort pracowników czy kwestie związane z zarządzaniem obiektem. BREEAM In-Use dotyczy budynków już oddanych do użytku.

- Uzyskanie certyfikatu ekologicznego BREEAM potwierdza wysoką jakość zarówno zastosowanych rozwiązań w biurowcu, jak i standardu zarządzania obiektem. Co szczególnie istotne, certyfikat ten pokazuje również dbałość o ciągłe udoskonalanie już istniejącego budynku i troskę o zminimalizowanie jego wpływu na środowisko naturalne - komentuje Adrian Bojczuk, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych, JLL.

Prosta Office Centre to budynek biurowy położony w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego. Oferuje ponad 18 tys. mkw. powierzchni w ramach dziesięciu kondygnacji. Budynek oddano do użytku w 2007 r.

Właścicielem budynku jest CBRE Global Investors, a w jego imieniu komercjalizacją powierzchni na zasadach wyłącznych zajmuje się firma JLL.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY