REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Prostota formy i wyrafinowane detale. Nowy park handlowy od MOFO Architekci

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 maj 2016 09:20
Prostota formy i wyrafinowane detale. Nowy park handlowy od MOFO Architekci
N1 Park, fot. materiały prasowe

N1 Park w Biłgoraju to nowoczesny, funkcjonalny kompleks usługowo-handlowy, zaprojektowany z myślą o zrewitalizowaniu obszaru miasta pomiędzy ulicą Marii Konopnickiej a ulicą gen. Andersa.

REKLAMA

Za opracowanie projektu N1 Park odpowiada krakowskie biuro architektoniczne MOFO Architekci.

Minimalistyczna bryła budynku z jednej strony odwołuje się do nowoczesnych form, z drugiej inspirowana jest małomiasteczkową architekturą i rozwiązaniami typowymi dla podcieniowego rynku oraz domów z charakterystycznym rytmem słupów wykończonych kamieniem o szlachetnej strukturze.

Prostota formy, wyrafinowane detale, architektura szanująca skalę i charakter Biłgoraja oraz konkurencyjna oferta handlowa sprawią, że N1 Park wprowadzi do zabudowy miasta nową jakość, ale też uatrakcyjni jego wizerunek. 

Powierzchnia najmu N1 Parku wyniesie prawie 6 tys. mkw. W obiekcie zaplanowano otwarcie około 20 sklepów znanych polskich i zagranicznych marek z branży odzieżowej, obuwniczej, sportowej, drogeryjnej oraz rtv-agd i wyposażenia wnętrz. Ofertę centrum handlowego uzupełnią dodatkowo mniejsze punkty handlowo-usługowe oraz gastronomiczne. Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów dostępnych będzie około 200 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz sąsiadująca z projektem stacja benzynowa.

Otwarcie dla klientów przewidziane jest na wiosnę przyszłego roku. Inwestorem N1 Park jest firma Nizio Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY