REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przetarg dot. Muzeum Bitwy Warszawskiej - do końca października

  • Autor: PAP
  • 16 sie 2017 10:37
Przetarg dot. Muzeum Bitwy Warszawskiej - do końca października
Projekt muzeum w Ossowie uzyskał pozwolenie na budowę pod koniec 2014 r. (Wizualizacje: Arkon Atelier/ossow1920.pl)

Przetarg związany z budową Muzeum Bitwy Warszawskiej i monumentu, który ją upamiętni, do końca października zostanie ogłoszony przez Muzeum Wojska Polskiego - poinformował w poniedziałek wiceszef MON Michał Dworczyk. Rozpoczęcie budowy wiosną 2018 r. - dodał.

REKLAMA

"Dalsze działania będą przebiegały w sposób następujący: do końca października Muzeum Wojska Polskiego ogłosi przetarg nieograniczony w formule +zaprojektuj i zbuduj+ na przygotowanie dokumentacji, a następnie zbudowanie całego projektu, o którym dzisiaj rozmawiamy, czyli muzeum (Muzeum Bitwy Warszawskiej - PAP) i pomnika pola bitwy" - powiedział Dworczyk w poniedziałek na konferencji prasowej w Muzeum Wojska Polskiego.

"Chcielibyśmy, żeby już wiosną następnego roku została wbita pierwsza łopata, a (...) na 100-lecie bitwy, żeby obiekt został otwarty. To jest bardzo ambitne tempo, zdajemy sobie z tego sprawę, ale jesteśmy przekonani, że pracownicy Muzeum Wojska Polskiego i wszyscy pracownicy MON-u dołożą wszelkich starań, żeby to zadanie zrealizować" - podkreślił wiceszef MON.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY