REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Przygotowano pokój testowy uśmiechniętego hotelu Alto

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 24 lip 2014 10:25
Przygotowano pokój testowy uśmiechniętego hotelu Alto
Pokój testowy hotelu Alto w Żorach
Przygotowano pokój testowy uśmiechniętego hotelu Alto
Przygotowano pokój testowy uśmiechniętego hotelu Alto

Prace budowlane przy hotelu Alto są już na zaawansowanym poziomie, a samo otwarcie hotelu planowane jest pod koniec 2014 r. Zanim to jednak nastąpi inwestor dokładnie testuje projekt. W związku z tym w Wałbrzychu powstał rzeczywistej wielkości prototyp pokoju Alto, który jest dokładnym odwzorowaniem docelowego pomieszczenia w hotelu.

REKLAMA

Budowa prototypowego pokoju, nowego brandu hotelowego Alto, zakończyła się na początku lipca br. Projekt wnętrz zrobiła Katarzyna Miernik-Staszelis z pracowni MOIA. Ruszyła już także rekrutacja personelu do „uśmiechniętego” obiektu w Żorach.

- Zbudowaliśmy pokój testowy, aby mieć pewność, że wszystkie elementy, które w nim zaprojektowaliśmy, będą w pełni użyteczne i komfortowe dla naszych przyszłych gości. Sprawdzamy w tej chwili każdy szczegół, a zatem wygodę łóżek, funkcjonalność oświetlenia, ergonomiczność mebli, jakość kosmetyków i przestrzeń w łazience - mówi Joanna Baranowska, kierownik projektu Alto. - Pokój testowany jest przez kilkunastu naszych pracowników, którzy zgłaszają nam swoje uwagi. Zebrane opinie pomogą nam wprowadzić odpowiednie zmiany w ostatecznym wyglądzie pokoju jeszcze przed zakończeniem budowy w Żorach - dodaje.

Wszystkie 54 pokoje „uśmiechniętego” hotelu będą wyróżniały się bardzo dobrym wyciszeniem, wygodnymi, dużymi łóżkami i użytecznymi przestrzeniami na ubrania oraz bagaże. Wielkość każdego z nich to ok. 17 mkw., a zaprojektowane elementy będą połączeniem nowoczesnego designu z żywymi, energetycznymi kolorami. Standardowo we wszystkich pokojach zainstalowana zostanie klimatyzacja oraz telewizory Smart TV z dostępem do Internetu. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY